יום שלישי, 26 ביולי 2011

רוצה לגלות את הייעוד המקצועי שלך?

סקרן לגלות מה הוא אחד המקצועות המרתקים ביותר בעולם האינטרנט והתוכנה ואולי גם – המקצוע שתמיד חיפשת?

UXI Live 2011 הוא הכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל. בכנס תוכל ללמוד ממובילי התחום בארץ ובעולם איך מאפיינים אתרים ומערכות תוכנה עם חוויית משתמש מעולה. תפגוש בכנס את האנשים העוסקים בתחום ביום-יום ואולי תגלה שהאהבה האמיתית שלך היא ביצירת חוויות משתמש מצוינות (זה קורה להרבה אנשים). לכנס רשומים כבר עשרות סטודנטים, ואתה מוזמן להצטרף! הכנס יתקיים ב-7-8/9/2011 בכפר המכביה.

התחום של עיצוב חוויית משתמש עוסק בתכנון של אתרים, אפליקציות ומערכות תוכנה מנקודת המבט של המשתמש. כמו אדריכל בתכנון בתים, תפקידו של מעצב חוויית משתמש לתכנן את המבנה הנכון, את התהליך הנכון, כדי ליצור חוויה מוצלחת אצל המשתמש. מה היא חוויה מוצלחת? כזו שגם תגרום למשתמש לקנות, להירשם, או כל דבר אחר שחשוב לנו שהוא יעשה באתר או במערכת שלנו.

התחום של עיצוב חוויית המשתמש תופס תאוצה בארץ ובעולם. עסקים רבים מבינים שגם אם יש להם טכנולוגיה מנצחת, אם אנשים לא יודעים להשתמש בזה, אין לזה הרבה תועלת. כך אמר אדם גרינפילד, לשעבר ראש מחלקת העיצוב בנוקיה: "המהנדסים בנוקיה מתרברבים לגבי מספר המגה-פיקסלים שיש לטלפון חדש, אבל הם לא מבינים שאם אתה לא יכול למצוא את הכפתור שמפעיל את המצלמה בטלפון, זה לא משנה כמה מגה-פיקסלים יש לה".

סטודנטים שהם חברים בארגון יכולים להצטרף לכנס ב-50% הנחה מהמחיר המלא, לנרשמים עד ה-15/8. הצטרפות כחבר בארגון עולה 110 ₪ ומקנה 50-70% הנחה על כל הפעילויות של הארגון.

לפרטים נוספים והרשמה: http://uxilive.co.il/
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה